Šperk, ktorý podčiarkne vašu krásu!

Ktorá z nás by nemilovala šperky? Odpoveď je asi jednoznačná, veď jemný a decentný šperk dokáže vyzdvihnúť nielen našu krásu, ale i osobnosť! Jednoducho povedané, šperky a ženy patria k sebe už odjakživa a pevne veríme, že to tak ostane i naďalej. Ak chcete potešiť seba alebo blízku osobu výnimočným darom v podobe náhrdelníka, náramku či retiazky, neváhajte a inšpirujte sa našimi radami, vďaka ktorým to zvládnete hravo aj vy.

Striebornou retiazkou nič nepokazíte!
Pred kúpou šperku je dôležité ujasniť si, pre koho bude určený. Pôjde o mladé dievča či ženu v najlepších rokoch? A čo jej módny vkus? Áno, aj na základe takýchto, možno na prvý pohľad drobností, dokážeme určiť, čo by danú osobu potešilo. Vo všeobecnosti platí, že pre drobnejšie a útlejšie ženy volíme jemnejšie „handmade“ šperky s drobným kamienkom, pre tie vyššie pokojne aj výraznejšie masívnejšie kúsky, ktoré upútajú pozornosť. Voľbou, ktorou nič nepokazíte je trebárs strieborná retiazka s perličkami, ktorá pozdvihne ženský pôvab a eleganciu!

Neprehliadnuteľné šperky svetoznámej značky
Jemný dizajn, nadčasové prevedenie i cit pre detail! Ak si aj vy zakladáte na týchto kritériách, spoločnosť GREGIO, ktorá má viac ako 700 predajní v 28 krajinách je presne to, čo hľadáte! Jej začiatky siahajú do roku 1971, kedy si Kostas Kotsailidis otvoril majú dielňu, v ktorej vyrábal unikátne šperky v centre Atén. Vo svojom remesle sa mu darilo natoľko, že ani nie za desať rokov rozšíril svoju pôsobnosť na celoštátnu úroveň! Dnes nájdeme exkluzívne butiky tejto svetoznámej značky so 40 ročnou tradíciou skutočne všade na svete a výnimkou nie je ani Slovensko.

Nechajte sa inšpirovať Gréckom
Spoločnosť GREGIO bola, je a aj vždy bude orientovaná na spokojnosť zákazníka, a práve preto sa snaží uspokojiť jeho požiadavky na kvalitné a predovšetkým originálne prevedenie šperkov, ktoré svojou exkluzivitou uspokoja i tých najnáročnejších klientov. Každý z produktov je inšpirovaný tradičným Gréckom, a to konkrétne gréckou históriou a mytológiou. Dáte prednosť prírodnému kameňu, lesklému zirkónu či nestarnúcemu zlatu? Nebojte sa experimentovať a buďte výnimočná, veď aj taká maličkosť akou je šperk, môže z vás spraviť neprehliadnuteľnú dámu, z ktorej nejeden muž nebude vedieť spustiť oči.

E-shop Janaslittlestore.sk ponúka širokú škálu dámskych i pánskych náramkov, náhrdelníkov, prsteňov, náušníc, retiazok, hodiniek, brošní a mnoho ďalšieho, čím potešíte nielen seba, ale i ostatných!